Meie õppejõud Kristel Krautman saadab tervitusi täiendusõppelt Chiang Maist

23.11.2013

Terviseakadeemia õppejõud Kristel Krautman on Idamaade teraapiate ja massaažidega tegelenud juba üle 15 aasta. Ligi 9 aastat on ta käinud Aasias uusi ravivõtteid ja massaažiliike õppimas. Just praegu viibib Kristel Põhja-Tais, Chiang Mais, kus ta osaleb juba neljandal kõhumassaaži Chi Nei Tsang täiendkoolitusel.

Chi Nei Tsang on väga suurte võimalustega teraapia, kus iga meister  kasutab oma lähenemist. Igalt õpetajalt on midagi õppida. Kõhumassaaž kogub lääneriikides järjest suuremat huvi, sest see on abiks stressi ja pingete ravimisel, mida Euroopas põetakse rohkem, kui kuskil mujal. Kõht on meie emotsioonide keskus ning nendega töötamine viib balanssi kogu keha chi ehk energia. Chi Nei Tsang massaaži abil vabanetakse ka füüsilistest probleemidest nagu kõhukinnisus, gaasid, laisk soolestik, PMS, viljatus, alaselja valud jne.

Kristelil on plaanis ka Chi Nei Tsang kõhumassaaži võtteid tutvustada terviseakadeemia õpilastele juba jaanuaris algavatel kõhumassaaži kursustel. Kursus on mõeldud edasijõudnutele, kes tunnevad Tai massaaži aluseid.

Kristelil on üha enam kinnistuv idee, viia ka terviseakadeemia Idamaade õpilased Põhja-Taisse, Chiang Mais`se, kus õppida idamaiste õpetajate käe all uusi massaažinippe ja teraapiaid. Idamaades viibides ja õppides kogeb kõige ehedamalt sealset meelsust, mõtteviisi ja uskumusi.Info edastas: Anneli Sirp, anneli@terviseakacdeemia.ee