Praktikalaager

Terviseakadeemial on kujunenud traditsiooniks koguneda igal suvel praktikalaagrisse. Laagrisse on oodatud nii esimese kui ka teise kursuse õpilased. Praktikalaagris on massaažiõpilastel suurepärane võimalus praktiliselt läbi teha massööri tööks vajalikud oskused: klientidega suhtlemine, masseerimine, keskkonna kujundamine, sobiva  õhkkonna tekitamine ja palju muud.
Praktikalaager on ideaalne võimalus lihvida oma oskusi ja teadmisi veelgi paremaks, sest kliendid annavad kohapeal vahetult tagasisidet nii suuliselt kui ka kirjalikult (täidetakse küsitlusleht). 

 

 

Praktikalaagris osalemiseks tuleb registreeruda. Palun andke teada, millistel kuupäevadel osalete aadressil anni@terviseakadeemia.ee või info@lahemaatervisekool.ee (Kristel)

 

Klientideks on kõik huvilised. Samuti on klientideks oodatud õpilaste pereliikmed, sõbrad, tuttavad, kolleegid.
Massaaži pakutakse klientidele mõõduka raha eest. Arveldamine toimub registreerumislauas sularahas.
 

Transpordi kohalesõiduks leiab igaüks ise.

 

Asukoht: 2020 aasta juulis oli Võsu ja 2019 aastal Tallinn.


Toitlustamine:  Väljasõiduga laagris on lõuna ja õhtusöök kooli poolt tellitud, hommikusöök koosvalmistamisel. Linnalaagris on tellitud lõunasöök ja õhtueine.

 

Mida kaasa võtta?
Riietus vastavalt ilmale ja vajadustele. Massaaži läbiviimiseks palume kaasa võtta masöörile kohased riided (samuti vahtusriided). Samuti tasub mõelda oma „massaažisalongi“ kaunistamisele, selleks vajalikele asjakestele, detailidele.
Pesupesemisvõimalus masinaga kohapeal on erinevates kohtades erinev.

 

Lisainfo:
E-mail: info@lahemaatervisekool.ee
tel: 56468908