Aroomteraapia õpilased osalesid Lõhnade ööl

23.06.2017

  


21.juunil 2017 a. korraldas Tallinna Botaanikaaed teemapäeva "Lõhnade öö", kus osalesid Aroomteraapia Ühing töötubadega ja meie õpilased-õpetajad.

Urmas Laansoo tegi hariva ja huvitava lõhnamatka aias, kus täies ilus võtsid meid vasti iiriste ja rododendronite kollektsioonid. Saime teada ka palju praktilist, kuidas ära tunda surmaputku, kuidas karulauku mitte segamine ajada mürgiste taimedega jne.

Töötubades sai igaüks endale valmistada lõhaõli aroomterapeudi kommentaaridega või  aroomi täis kõrvarõngad. Osta sai tõeliselt häid aroomõlisid ja nendest tehtud tooteid. 

Kaunis üritus tõi kõiki lähemale teadmisele, et me elame lõhnade maailmas, kas tahame seda või mitte ning kui aroome lähemalt tunda õppida, saame oma elu ning tundemaailma nendega toetada ja argipäeva positiivsemaks muuta.

Aroomõlide koolitused algavad jälle septembrist, kuhu on oodatud kõik endast hoolivad loodususku inimesed.Aroomteraapia Ühing töötubadega ja meie õpilased-õpetajad.