Tule koge ACCESS BARS teraapit!

10.01.2016

Krautmani Terviseakadeemias Tallinnas Tondi 8 A on võimalus kogeda
ACCESS BARS teraapiat  erinevatel päevadel ja kellaaedadel.  

 

 

Access Bars teraapia on üks efektiivne võimalus vabaneda elupingetest ja lõdvestuda kuni sügavamate teadvuse tasanditeni. Juba üksainus teraapiaseanss vabastab alateadlikke käitumismustreid, toob esile teadveloleku ja tasakaalustab füüsilist keha.

 

Terapeut: kriya jooga praktik Katrin Bekker

Teraapia kestus on 70 minutit

Soodushind meie koolile on 20 eurot

Aega saab broneerida läbi Kristeli (tel 56468908), lepime kokku, mis aeg kõigile sobib.

 

***

Sul on võimalik vastu võtta kõiki kingitusi, mida universum on valmis Sulle andma kerguse ja rõõmuga.

Teaduslikult on juba kindlaks tehtud, et meie mõtted ja emotsioonid mõjutavad meie keha, mis võivad esile kutsuda tervisehäireid, haigusi, vananemist. Need mõtted on salvestatud kehasse.

Kas tead, et Sinu pea peal või läbi selle jooksevad 32 energiapunkti ehk barsi, mis hoiavadki Sinu mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatenurkade elektromagnetilisi komponente? Nende energiapunktide õrna puudutamisega vabastatakse kergelt ja ilma igasuguse pingutuseta kõik, mis ei luba Sul olla vastuvõtmises, alateadlikud uskumused ja piirangud lahustatakse ning energia hakkab vabalt voolama. Bars puhastab piirangud meie kehast ja erinevatest eluvaldkondadest nagu raha, vanus, seksuaalsus, tervenemine, rõõm, kurbus, loovus, teadlikkus, kontroll jne.

Läbi selle energeetilise protsessi puhastatakse kogu keha rakumälu, tekitades sellise puhastamisega uut vaba ruumi ja oleme vabad elama ilma piiranguteta ning stressita. Kas Sa kujutad ette, kui lihtne võiks elu olla, kui ei oleks piiravaid uskumusi ja hirmu ebaõnnestumise ees?  Mis oleks kui Sa avaned võimalusele vastu võtta, kõike seda, mida oled ihaldanud? Ja seda nii lihtsalt….

Accessi Kehatehnikad™  on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.

Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist,  väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused.  Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.

(Allikas:  www.teraapia.com)