Akadeemiast


Terviseakadeemia OÜ on täiendkoolituse asutus täiskasvanutele, mis pakub õppimise võimalust kõigile neile, kes sooviksid rohkem teada loodusravist ja erinevatest massaažiteraapiatest. Esivanemate päevil pidi igas peres keegi oskama elementaarseid ravivõtteid, et hoida pereliikmed tervena ja töövõimelisena. Ka tänapäeval on kiiresti tõusnud teadlikkus tervise hoidmisest, toitumisest, au sees on taas vanaemade tarkused ja traditsioonilised ning idamaised ravitehnikad. 
Terviseakadeemiasse on koondanud Eesti parimad spetsialistid, et õpetada huvilistele idamaade traditsioonilist meditsiini, refleksoloogiat, aroomteraapiat ja klassikalist massaaži.  

Terviseakadeemiasse ootame õppima inimesi, kes

  • soovivad omandada eriala ja asuda peale lõpetamist tööle;
  • läbida täienduskoolitusi ja tõsta kvalifikatsiooni;
  • laiendada silmaringi ja omandada oskusi oma lähedaste tervise eest hoolitsemiseks.


Terviseakadeemia pakub õppimisvõimalust õppekavadel, mille aluseks on Eesti Vabariigi kutsestandardite kompetentsid ning mille läbimisel on õpilastel võimalik sooritada kutseeksam Eesti Kutsekoja juures. Lisaks õppekavadele pakutakse erinevaid loodusteraapiate ja massaažiliikide lühikoolitusi nii algajatele kui edasijõudnutele.

Terviseakadeemias on võimalik õppida järgmisi erialasid: klassikaline massaaž, Idamaade meditsiini loodusterapeut, aroomteraapia ja refleksoloogia. Õppimine toimub kaugõppe vormis ja kestab üks kuni kaks aastat.  Õppida on võimalik nii Tallinna kui ka Tartu osakondades.


Kool on asutatud 2003. aasta suvel Lahemaa Tervisekoolina (fie Kristel Krautmani ärinimi). 

19.07.2010 a kool suurenes ja Lahemaa Tervisekooli õigusjärglaseks sai OÜ Krautmani Massaaži- ja Loodusteraapiate Kool.

2017 aastal alguses lahkus koolist Alar Krautman, kes asutas omanimelise koolitusfirma.

2019 a septembrist saab juriidiliseks koolipidajaks OÜ Terviseakadeemia (Kristel Krautmani Terviseakadeemia).

Kehtiv majandustegevuse teade nr 208257