On-site toolimassaaž TALLINNAS

LiikSündmus
Algus29.01.2022 - 11:00
Lõpp30.01.2022 - 17:00
Maht16 tundi
Hind140 €
AsukohtTallinn
Õpetaja1. Kristel Krautman

 

Koolituse ÕPPEKAVA

 

Ida toolimassaaž on Tai massaažikooli õpetajate poolt välja töötatud massaažiliik, milles kasutatakse Tai massaaži võtteid, mis on kohandatud toolil tegemiseks. See on kuni 1 tund kestev massaaž, mida on võimalik lühendada vastavalt vajadusele.
Kasutatakes spetsiaalset massaažitooli, kus klient tunneb ennast lõõgastunult, turvaliselt ja mugavalt. Jalad, käed, rindkere ja pea on toetatud. Masseeritakse läbi riiete.

Nagu Tai massaaži puhulgi on ka siin aluseks töötamine energiakanalitega ja punktidega. Venitades energeetilist kanalit toimib see venitavalt ka pinges lihasele. Kõrvaltvaatajale võib tunduda, et tegemist on ainult tugiliikumisaparaadile suunatud massaažiga, kuid siiski on kõige selle aluseks töö energialiinidega, mis mõjutavad lihaseid ja viivad inimese nii füüsiliselt kui psüühiliselt tasakaalu. Igasugune venitus eeldab head tunnetust ja kontakti kliendiga. Massaazis kasutatakse veel hiina meditsiini akupressuuri punkte Tai toolimassaažist saab abi selja- ja ülakeha pingete puhul ja ka peavaludele. Ta on abiks kontoris ja arvutiga töötajatele nn “hiire sündroomi” korral ning füüsilise töö tegijatele õlavöötme korrashoiuks. Loomulikult on iga massaaž üldlõõgastav, stressi maandav ja positiivset enesetunnet loov.

Tai toolimassaaž ei vaja suurt ruumi ja spetsiaaltooli puudumisel saab seda teostada kõikjal, tavatoolil. Seda massaaži saab teha salongis iseseisva massaažiliigina või paketi osana. Samuti töökohtades ning kõikvõimalikes muudes kohtades, kus on selleks vajadus, tool ja oskused. Hea toolimassaaži tulemus võib olla nagu vabastav ookeani laine, mis sinust üle pühib ja koorma seljast endaga kaasa viib.

Osalejatele on koolitaja poolt fotodega konspekti.

Koolituse maht: 16 tundi, millest 14 on auditoorsed tunnid ja 2 iseseisva töö tundi

Õpetaja: Kristel Krautman, lõpetanud ja käinud 10 aasta jooksul mitmetes Tai massaažikoolides, diplom on-site massaažis.

Koolituse tasu: 140 € ( 20 % tulumaksuga tagasi)

Koolituse lõpus saavad osalejad täienduskoolituse tõendi.

Oleme Eesti Töötukassa koostööpartnerid.

Registreerimine ja info: 56468908, info@terviseakadeemia.ee