Näokupu teraapia edasijõudnutele

LiikSündmus
Algus27.11.2021 - 10:00
Lõpp27.11.2021 - 17:00
Maht8 tundi
Hind95 €

NÄOKUPU TERAAPIA EDASIJÕUDNUTELE


Koolituse sisu:
- näo tervikplaan;
- näo miimika;
- näolihaste tõstmine;
- kael;
- kortsupõhja tõstmine;
- suunurkade tõstmine;
- kulmukaar;
- turses silmad;
- näo teipimine.

Jätkukoolitusel korratakse ka põhikoolitusel õpitut.


Koolituse eesmärgiks on anda professionaalsed teadmised ja oskused näokupu teraapia teostamiseks, lähtuvalt kliendi vajadustest.


Koolituse õpiväljund: Koolituse läbinu oskab kuputeraapiaga teostada professionaalset näomassaaži, lähtudes kliendi vajadustest ja soovidest ning teab ja arvestab vastunäidustustega.


Õppemeetoditeks on praktiline õpe.


Koolitusele ootame neid, kes on varasemalt läbinud Krista Laaneti juures näokupu põhikoolituse 8 tundi. Koolituse kogumaht on 8 on auditoorset tundi, milles kontaktõpe ja praktika on integreeritud. Osalejatele on koolituskeskuse poolt kasutada kupud (aga palume kaasa võtta ka oma töövahend), kreem, desinfitsaatorid, aluslinad jm koolituse läbiviimiseks vajalik.


Endal palume kaasa võtta saunalina või fliis enda katteks, vahetusjalanõud ja kirjutusvahend. Koolituse aeg: 27.november kl 10.00 - 17.00, lõuna kl 13.00 - 14.00.


Koolituse koht: Ülemiste tee 3


Koolituse tasu: 95 E


Juhendaja: Krista Laanet, kutsemassöör, kuputerapeut


Hindamine ehk õppe lõpetamise tingimused. Hindamismeetodid: Koolituse läbinuks loetakse õppija, kes osales 100 % koolitustel ning omandas oskused, tegi kõik praktilised tööd kaasa ning sooritas praktilise arvestuse positiivsele tulemusele. Hindamismeetodiks on juhendaja jooksev tagasiside koolituse ajal ja individuaalne suuline tagasiside arvestuse kohta.


Koolituse lõpus hinnatakse õpiväljundit: arvestatud või mittearvestatud.


Väljastatavad dokumendid: Õppekavas osalejale väljastab kool täienduskoolituse tunnistuse. Mittearvestatud tulemuse korral saab osaleja täienduskoolituse tõendi märkega, et õpitulemust ei hinnatud.


Info ja registreerimine:
56468908; info@terviseakadeemia.ee