Kuputeraapia on-site toolil

LiikSündmus
Maht6 tundi
Hind100 €

Spetsiaalsel, kaasaskantaval toolil 20-minutiline teraapia ja massaaž.
Teraapiatooli on kerge ja mugav kaasas kanda, seda on lihtne kokku-lahti pakkida. Ettevõtetesse kohale minnes saad aidata väga paljudel inimestel oma vaegustest vabaneda ja hoiad sellega ära töötajatel tekkida võivaid kroonilisi haigusseisundeid.

Teraapiatool jääb istuvasse asendisse, seda reguleeritakse vastavalt kliendi kehale. Toetatud on pea, rindkere, käed, istmik ja jalad. Istuv asend võimaldab väga erineva survega massaaži, kuputeraapiat, punktiteraapiat ja muid erinevaid raviprotseduure teostada. Toolil on võimalik kiiret ja väga tõhusat abi pakkuda pea, kaela, õlavöötme, käte, randmete, alaselja, jalgade, lihaspingete, sundasendist tekkinud deformatsioonide, närvipõletike/piitsumiste ja traumade korral. Kuputeraapia ja -massaaž parandab ka kroonilist väsimust ning stressi, mis on probleemiks paljudele tööl käivatele inimestele.

Kuputeraapia on-site toolil on parim võimalus oma töötajate tervisesse panustamiseks, tellides spetsialist kontorisse/tootmisettevõttesse kohale.


Koolituse teemad:
- On-site tooli reguleerimine (kalded ja kõrgused vastavalt kliendi kehale)
- Kuputeraapia on-site toolil
- Näidustused
- Vastunäidustused
- Kupumassaaž
- Punktide stimulatsioon
- Kuppude paigutus kehal vastavalt kliendi kaebustele
- Venitused ja ravivõimlemine on-site toolil


Koolitusele tulles võta kaasa kaks suuremat froteerätikut või fliisi, kaks komplekti kuppe, kirjutusvahend, kerge kätekreem enda valikul, kui sul on oma lemmik.


Koolituse õpiväljund:
Kursuse lõpetaja teab kuputeraapia näidustusi, vastunäidustusi, tunneb vaakumteraapia põhialuseid, oskab valida ja seadistada on-site tooli vastavalt kliendile ja võtetele ning teostada kuppudega massaažiteraapiat on-site toolil.


Koolituse aeg:
kl 12.00 - 16.00


Koolituse maht:
6 tundi, s.h. 4 auditoorset tundi

Koolituse lõpus väljastatakse täienduskoolitusekursuse tõend.

Etteteatamisel on võimalik osta silikoonkuppude komplekti.


Koolituse juhendaja: Krista Laanet on Lõpetanud Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli ning on kutseline massöör aastast 2006. Huvi kuputeraapia vastu tekkis õpingute ajal ning lõputöö teemaks oli "Verikupp". Oma igapäevatöö käigus on ta edasi uurinud kupu mõju erinevate haiguste ja seisundite korral, ning välja töötanud erinevaid võimalusi kuputeraapias.

Oleme Eesti Töötukassa koostööpartnerid.

Registreerimine ja info:
56 468 908
info@terviseakadeemia.ee