Tselluliidi- ja rasvapõletus kuppudega TALLINNAS

LiikSündmus
Maht20 tundi
Hind165 €Koolitus: Tselluliidi - ja rasva põletus kuppudega terapeudile Krista Laaneti meetodil

Koolitusel saab teadmised ja oskused ainulaadseks, ülikiireks ja ohutuks tselluliidi väljutamiseks ning üleliigse rasva põletamiseks kuppudega.

Meetod on välja töötatud 13 aastat tagasi. Juhendaja Krista on seda protseduuri aastate jooksul täiustanud ja lisanud ravi tõhusamaks muutmiseks nii liikumise, forsseeritud toidupäevad kui ka toetavad kreemid ja vajalikud tarvikud. Täna võib ta kinnitada, et teist nii tõhusat, kiiret, komplektset ja personaalset lähenemist ei ole enne pakutud. Sellise protseduuriga on ta 13 aasta jooksul aidanud üle kolmesajal erinevas eas ja erineva kaaluga naisel üleliigsest kaalust ning tselluliidist vabaneda.

Koolitusel osaleja saab kaasa EI ja JAA toiduloetelu, sest ainult välispidise manipulatsiooniga ei ole võimalik kiirelt ja ohutult kaalu vähendada ning tselluliidist vabaneda. Õppija saab kursuse lõpuks oskused valida igale kehatüübile ja rasva/tselluliidi tekkepõhjusele sobivaima lähenemise ja toiduvaliku.

ÕPPEKAVA

 

Koolituse õpiväljund:
Koolituse tulemusel on õppija ettevalmistatud teostama kuppudega tselluliidi - ja rasvapõletust ning nõustama klienti toiduvalikus.


Keda koolitusele ootame? Koolitusele on oodatud kõik kuputeraapiast huvitunud. Vajalik on varasem kupu käsitlemise oskus.
Väljastatavad dokumendid:
täiendkoolituse tõend.


Juhendaja:
Krista Laanet, kutsemassöör, kuputerapeut


Koolituse aeg:

Mõlemal päeval on 1 tund lõunapausi.


Koolituse maht: 20 tundi (millest 16 on auditoorse töö tunnid).


Koolituse tasu: 165 € (millest saab tuludeklaratsiooniga 20 % tagasi).

Registreeri ennast koolitusele SIIT

Oleme Eesti Töötukassa koostööpartnerid.

56 468 908
info@terviseakadeemia.ee