Süvalõdvestav massaažiteraapia

LiikSündmus
Algus07.03.2020 - 10:00
Lõpp12.04.2020 - 16:00
Maht40 tundi
Hind220
AsukohtTallinn
ÕpetajaAile Kuningas


SÜVALÕDVESTAV MASSAAŽITERAAPIA


Inimese keha, mõtted, emotsioonid ja hing moodustavad ühtse jagamatu terviku. Meie vaim ja keha on omavahel seotud - iga mõte ja tunne tekitavad liikumise energiaväljas ning muutused energiaväljas mõjutavad kehakeemiat. Seega mõjutab kõik, mis toimub meie meeles, ka otseselt meie füüsilist keha.

Kui keha kannatab, siis tahab ta öelda, et oled jõudnud oma füüsilise, mentaalse ja emotsionaalse taluvuse piirini. Tugeva emotsionaalse laenguga sündmuste läbielamine jätab jälje nii inimese ajusse kui ka kehasse. Igas kehaosas on salvestunud meie erinevad suhtumised, tunded, uskumused. Saades teadlikuks sellest keha kudede „mälusüsteemist“ ning kuidas selle süsteemiga ümber käia, on võimalik vabastada nii füüsilisi pingeid kui ka allasurutud tundeid, samuti ka hirme ja uskumusi, mis nendega kaasnevad. Süvalõdvestav massaažiteraapia on sügav kehatöö, mis hõlmab pehme - ja süvakoe massaaži, lõdvestab sidekude kogu kehas ning on kombineeritud liigeste vabastamise tehnikatega.

Maailmas kasvab nõudlus kehatöö meistrite järele, kellel on oskused ja tundlikkus, et kehaga sügavalt töötada. Sügava kehatöö võime leevendada ägedat ja kroonilist valu on teinud selle asendamatuks vahendiks, et ravida laialtlevinud kehalisi haigussesisundeid, leevendada kroonilisi valusid ning lihaspingeid.


Koolituse eesmärk:

Kursusel õpime, kuidas sügava kudesid lõdvestava massaažiga taastada keha ja meele tasakaalu ning parandada peamiste kehaosade (pea, õlad, rind, vaagen, jalad) vertikaalset ühendust. Halb vertikaalne ühendus on üks kroonilise valu ja keha-meele stressi sagedasemaid põhjuseid.


Sihtgrupp:

Koolitusele on oodatud kõik, kes on huvitatud holistilisest inimkäsitlusest ja kellel on soov oma kliente või lähedasi sügavuti aidata.


Õpiväljundid:

Koolituse läbinu:

  • oskab teostada sügavat kudesid lõdvestavat massaaži

  • oskab planeerida massaažiseansi vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele

  • oskab toime tulla kliendi emotsioonidega allasurutud tunnete ja füüsiliste pingete

  • vabanemisel

    Kas usud, et iga oma mõttega loome nii haiguse kui tervise? Et me kõik suudame oma muredele ja probleemidele lahenduse leida, kui vaid saame kontakti oma sisemise tarkusega? Et kõik on kõigega seotud ja sina ise oled suure terviku osa? Kas sa otsid nii oma kui oma lähedaste ellu muutust ja probleemidest vabanemist? Kui jah, oled kursusele teretulnud! 

 

Koolituse maht:

40 akadeemilist tundi, millest 32 on auditoorsed tunnid

 

Koolituse aeg:

07-08.märts ja 11-12.aprill,  laupäeval kl 10.00 - 17.00 ning pühapäeval kl 9.00 - 16.00.

Lõuna laupäeval kl 13.00-14.00 ning pühapäeval kl 12.00 - 13.00Koolituse tasu:  220 €  Juhendaja:

Aile Kuningas, kutsemassöör ja pikaajalise kogemusega massaažiõpetajaKoolituse lõpetaja, kes sooritab praktilise arvestuse positiivsele tulemusele,  saab täienduskoolituse tunnistuse.


Registreeri ennast koolitusele SIIT

 

Terviseakadeemia OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner


Info: 56468908; info @terviseakadeemia.ee