Champi India peamassaaž - algajatele ja massööridele

LiikSündmus
Algus11.07.2020 - 10:00
Lõpp11.07.2020 - 16:30
Maht10 tundi
Hind65 €
AsukohtTartu
Õpetaja1. Kristel Krautman

Champi  on tuntud kaubamärk terves maailmas, mida prakiseeritakse üle Euroopa India peamassaaži nime all alates 1970- ndatest, mil see Euroopasse toodi. 

     India peamassaaž on üks osa iidsest ayurveda ravimise süsteemist, mis õpetab enda eest hoolitsema ning haigusi ennetavalt elama. Peamassaaž  kuulub Indias igapäevase elurutiini hulka ja mitte ainult juuste  heas vormis püsimise pärast vaid peamassaaž stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet  ning keha ja hinge harmooniat.

Champi on  teraapia – raviprotseduur, kus energiakanaleid käsitledes masseeritakse läbi pea, kael, näo ja õlgade piirkond. Massaaži käigus puhastatakse energiakanalid blokeeringutest, mis tekitavad tervisehädasid. Kui energia voolamine on takistatud, siis hakkavad levima stress, valud, pingepeavalud, kiilaspäisus, juuste hõrenemine jne. Hästi mõjub peamassaaž silmade ja kõrvade probleemidele, see puhastab ka nina-ja kõrvalurkeid, on hea kaela ja õlgade jäikuse korra ning  eksamiperioodil ja  unetuse puhul kuni vaimse puhastamiseni. 

     Kursus on praktiline.  Lõpetaja on võimeline tegema  Champi India peamassaaži õliga  kestvusega 30-45 minutit. Kursus sisaldab  skeemidega konspekti ja võimalusel vaadatakse videomaterjali antud teemast.

Tulla võivad kõik, eelnev massaažialane kogemus pole vajalik. Võtet omandamine pole keeruline, kuid on väga mõjus ja rohket lõõgastust pakkuv. 

 

ÕPPEKAVA leiad SIIT

 

Koolituse eesmärk:

Koolituse tulemusel on õppija ettevalmistatud teostama Champi India peamassaaži kuni 45 min.


Õppe sisu:

  • India peamassaaži ajalugu

  • Champi India peamassaaži ajalugu ja kujunemine

  • ülevaade ayurvedast

  • näidustused

  • vastunäidustused

  • baasõlid

  • enesemassaaž

  • massaazivõtted õlavöötmele, kaelale, peale ja näole

  • energeetilise terviku loomineÕpiväljund:  

Koolituse läbinu :

- valmistab ette töökeskkonna ja loob lõdvestust soodustava õhkkonna;

- teostab õliga 30 - kuni 45-minutilist India peamassaaži ning kasutab selleks õpitud teoreetilisi ja praktilisi teadmisi ning oskusi;

- arvestab näidustustega ja  vastunäidustustega, püstitab nendest lähtuvalt massaažiseansi eesmärgi ja kava, mis vastaks  kliendi vajadustele ja ootustele;

- toetab inimese enda võimet ennetada haigestumisi ja stressi ning nõustab elustiilis.

 

Sihtgrupp: 

Kõik huvilised, kes soovivad õppida peamassaaži ning pakkuda seda kas oma lähedastele või salongis. Varasem massaažialane kogemus ei ole vajalik.

 


Koolituse maht:

10 tundi (millest 8 on auditoorsed tunnid), lõuna 0,5 kuni 1 tund


Koolituse aeg:

kl 10.00 - 16.30Koolituse tasu:  65 €  (tuludeklaratsiooniga 20 % tagasi)Juhendaja:

Kristel Krautman, pikaajalise kogemusega idamaiste massaažide õpetaja ja refleksoloog.Koolituse lõpetaja saab täienduskoolituse tunnistuse.


Registreeri ennast koolitusele SIIT

 

Terviseakadeemia OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner


Info: 56468908