Tai On-site toolimassaaž

LiikSündmus
Algus28.03.2020 - 10:00
Lõpp28.03.2020 - 17:00
Maht10 tundi
Hind80 €
AsukohtTallinn
Õpetaja1. Kristel Krautman

ÕPPEKAVA

 

ON-site toolimassaaž

 

Koolituse maht: 10 tundi, s.h. 8 auditoorset tundi

 

 

Ida toolimassaaž on  Tai massaažikooli õpetajate poolt välja töötatud massaažiliik, milles kasutatakse Tai massaaži võtteid, mis on kohandatud toolil tegemiseks. 

See on kuni 1 tund kestev massaaž, mida on võimalik lühendada vastavalt vajadusele. 

 

Kasutatakes spetsiaalset massaažitooli, kus klient tunneb ennast lõõgastunult, turvaliselt ja mugavalt. Jalad, käed, rindkere ja pea on toetatud. Masseeritakse läbi riiete. 

 

Nagu Tai massaaži puhulgi on ka siin aluseks töötamine energiakanalitega ja punktidega. Venitades energeetilist kanalit toimib see venitavalt ka pinges lihasele. Kõrvaltvaatajale võib tunduda, et tegemist on ainult tugiliikumisaparaadile suunatud massaažiga, kuid siiski on kõige selle aluseks töö energialiinidega, mis mõjutavad lihaseid ja viivad inimese nii füüsiliselt kui psüühiliselt tasakaalu. Igasugune venitus eeldab head tunnetust ja kontakti kliendiga. Massaazis kasutatakse veel hiina meditsiini akupressuuri punkte  

 

 

  

Tai toolimassaažist saab abi selja- ja ülakeha pingete puhul ja ka peavaludele. Ta on abiks kontoris ja arvutiga töötajatele nn “hiire sündroomi” korral ning füüsilise töö tegijatele õlavöötme korrashoiuks. Loomulikult on iga massaaž üldlõõgastav, stressi maandav ja positiivset enesetunnet loov. Tai toolimassaaž ei vaja suurt ruumi ja spetsiaaltooli puudumisel saab seda teostada kõikjal, tavatoolil. Seda massaaži saab teha salongis iseseisva massaažiliigina või paketi osana. Samuti töökohtades ning kõikvõimalikes muudes kohtades, kus on selleks vajadus, tool ja oskused.

Hea toolimassaaži tulemus võib olla nagu vabastav ookeani laine, mis sinust üle pühib ja koorma seljast endaga kaasa viib. 

 

Kaasa saab fotodega konspekti.

 

Juhendaja: Kristel Krautman, lõpetanud ja käinud 10 aasta jooksul mitmetes  Tai massaažikoolides, s.h. omab diplomit on-site massaazis.

 

Koolituse tasu: 80 € ( 20 % tulumaksuga tagasi)

 

Koolituse lõpus saavad osalejad täienduskoolituse tõendi.

 

 

Huvi korral info  tel: 56468908; info@terviseakadeemia.ee

 

 

Registreeri ennast koolitusele SIIT

 

 

Vaata fotosid eelmistest koolitustes: http://www.terviseakadeemia.ee/et/node/489