Tai massaaži kesktaseme koolitus EDASI LÜKATUD

LiikSündmus
Maht40 tundi
Hind220 €
AsukohtTallinn
ÕpetajaJuri Krainjukov

ÕPPEKAVA 

 

Tai (Nuad Bo-Rarn) on iidne Tai ravimassaaž, unikaalne kehatöötlus, mis sisaldab  endas Hatha Yoga ja akupressuuri elemente kinnitamaks lihaseid ja avamaks liigeseid ning energialiine. See on ohutu holistiline ravi, mis harmoniseerib keha, annab energiat, vabastab stressist ja vaigistab meelt. Massaaži põhiosa on võimalik kõigil üsna kergesti selgeks õppida ning Tai massaaži tegija ise areneb ka massaaži tehes – ta viibiks justkui jooga tunnis. 

 

Inimesed, kes on pikka aega Tai massaažiga tegelenud, on tavaliselt vägas heas füüsilises vormis. Tai massaaž on kahepoolne rõõm. 

 

Massaaži tehakse matil, läbi kergete ja õhukeste riiete, et klient saaks vabalt tunda terapeudi hoolitsust, laskmata end millestki häirida.  

 

Koolitusele oodatakse Tai massaaži algkoolituse lõpetajaid.

 

Koolituse toimumise ajad:

Kesktase: 9-10.mai ja teine nädalavahetus on juunis, kokkuleppel.

 

Koolituse maht:

Kesktase:  40 tundi, millest 32 tundi on auditoorsed

 

Koolituse tasu:

Kesktase: 220 €, tasumine enne igat nädalavahetust 110 € (tuludeklaratsiooniga 20 % tagasi)

 

Juhendaja:

Juri Krainjukov on õppinud  füsioterapiat, saanud  Eestis Tai Nuad Bo Rarn loodusterapeudi kutse ning elanud Põhja Tais 2 aastat, käinud õppimas paljudes Tai massaažikoolides ning ravitsejate juures.Koolituse lõpetaja saab täienduskoolituse tõendi, kui osales vähemalt 75 % auditoorsetes tundides, võttis aktiivselt osa praktilistest tegevustest ning sooritas praktilise arvestuse.


Registreeri ennast koolitusele SIIT

 

Terviseakadeemia on Eesti Töötukassa koostööpartner


Info: 56468908