Champi India peamassaaž

LiikSündmus
Algus16.11.2019 - 10:00
Lõpp30.11.2019 - 17:00
Maht20 tundi
Hind130 €
AsukohtTallinn
Õpetaja1. Kristel Krautman

Champi  on tuntud kaubamärk terves maailmas, mida prakiseeritakse üle Euroopa India peamassaaži nime all alates 1970- ndatest, mil see Euroopasse toodi. 

     India peamassaaž on üks osa iidsest ayurveda ravimise süsteemist, mis õpetab enda eest hoolitsema ning haigusi ennetavalt elama. Peamassaaž  kuulub Indias igapäevase elurutiini hulka ja mitte ainult juuste  heas vormis püsimise pärast vaid peamassaaž stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet  ning keha ja hinge harmooniat.

Champi on  teraapia – raviprotseduur, kus energiakanaleid käsitledes masseeritakse läbi pea, kael, näo ja õlgade piirkond. Massaaži käigus puhastatakse energiakanalid blokeeringutest, mis tekitavad tervisehädasid. Kui energia voolamine on takistatud, siis hakkavad levima stress, valud, pingepeavalud, kiilaspäisus, juuste hõrenemine jne. Hästi mõjub peamassaaž silmade ja kõrvade probleemidele, see puhastab ka nina-ja kõrvalurkeid, on hea kaela ja õlgade jäikuse korra ning  eksamiperioodil ja  unetuse puhul kuni vaimse puhastamiseni. 

     Kursus on praktiline.  Lõpetaja on võimeline tegema  Champi India peamassaaži õliga  kestvusega 35-60 minutit. Kursus sisaldab  skeemidega konspekti ja võimalusel vaadatakse videomaterjali antud teemast.

Tulla võivad kõik, eelnev massaažialane kogemus pole vajalik. Võtet omandamine pole keeruline, kuid on väga mõjus ja rohket lõõgastust pakkuv. 

Kaks pikka õppepäeva annavad oskused teostada kuni ühetunnilist pea -, kaela -, õlgade - ja näomassaaži ning pakkuda seda kas teenusena või pereringis.

 

 

ÕPPEKAVA leiad SIIT

 

Koolituse eesmärk:

Koolituse tulemusel on õppija ettevalmistatud teostama Champi India peamassaaži kuni 1 tund.


Õppe sisu:

  • India peamassaaži ajalugu

  • Champi India peamassaaži ajalugu ja kujunemine

  • ülevaade ayurvedast

  • näidustused

  • vastunäidustused

  • baasõlid

  • enesemassaaž

  • massaazivõtted õlavöötmele, kaelale, peale ja näole

  • energeetilise terviku loomineÕpiväljund:  

Koolituse läbinu :

- valmistab ette töökeskkonna ja loob lõdvestust soodustava õhkkonna;

- teostab õliga 35 - kuni 60-minutilist India peamassaaži ning kasutab selleks õpitud teoreetilisi ja praktilisi teadmisi ning oskusi;

- arvestab näidustustega ja  vastunäidustustega, püstitab nendest lähtuvalt massaažiseansi eesmärgi ja kava, mis vastaks  kliendi vajadustele ja ootustele;

- toetab inimese enda võimet ennetada haigestumisi ja stressi ning nõustab elustiilis.

 

Sihtgrupp: 

Kõik huvilised, kes soovivad õppida peamassaaži ning pakkuda seda kas oma lähedastele või salongis. Varasem massaažialane kogemus ei ole vajalik.

 


Koolituse maht:

20 tundi (millest 16 on auditoorsed tunnid)


Koolituse aeg:

16. ja 30. november kl 10.00 - 17.00Koolituse tasu: 130 €, tasumine osade kauopa 65 € ja 65 € enne koolituspäevi.Juhendaja:

Kristel Krautman, idamiste massaažide õpetaja ja refleksoloog.Koolituse lõpetaja, kes sooritas praktilise arvestuse positiivsele tulemusele,  saab täienduskoolituse tunnistuse.


Registreeri ennast koolitusele SIIT

 

Terviseakadeemia OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner


Info: 56468908