Loodusliku kreemi ja seebi valmistamise töötuba

LiikSündmus
Algus14.04.2019 - 09:00
Lõpp14.04.2019 - 16:00
Maht8 tundi
Hind75 €
AsukohtTallinn

 

Nahk on meie suurim organ, mis puutub kokku välismaailmaga. Et nahal alati hea oleks ja hästi toimiks, siis on meie endi võimuses oma nahka hästi hoida. Poekreemide laiast valikust on siiani raske leida 100% looduslikku ja tervist mittekahjustavat toodet. Ökotoodete koostised on küll kontrollitud, kui hind on kallis. Õnneks on võimalik ka seebid, kreemid ja salvid endale ise teha.

Koolituse teemad:
I osa - Kreemid, salvid, kehaõlid + kreemi valmistamine
Tutvume erinevate kreemide, salvide ja kehaõlide retseptidega, kreemikeemiaga, mida tuleb teada kreemide ja salvide valmistamisel, valmistame erinevate emulgaatoritega kreeme.

II osa – Seebid
Kõik osalejad valmistavad algusest lõpuni naturaalsetest taimsetest rasvadest ja õlidest seebimassi (250-500g seebimassi), koostisainete valimine, seebikivi ettevalmistamine, lisandite valimine.


Õppepäev sisaldab ka põhjalikku seebivalmistamise teooriat ja ohutusnõudeid.


Peale koolitust on osalejatel vajalikud teadmised iseseisvaks seebivalmistamiseks. Hinnas sisalduvad kõik tööks vajalikud materjalid ja kirjalik juhend. Kui soovid seepe ja kreeme lõhnastada kindlate eeterlike õlidega, siis palun võta need ise kaasa, teatud õlide valik on ka kooli poolt.Juhendaja: 

Helen Orav, on hariduselt keskkonnabioloog, aroomterapeut ja sünnitoetaja. Ta on lõpetanud tunnustatud Ulla-Maija Grace aroomterapeudi õppe, läbinud aastase doula-õppe ning juhib Eesti Looduskosmeetika Liitu. 

Koolituse lõpus väljastatakse osalejatele täienduskoolituse tõend.

  

 

Lisainfo: 56468908

Registreeri ennast koolitusele SIIT

 

Terviseakadeemia on Eesti Töötukassa koostööpartner

Facebook