Massaažitehnikad sidekoele pingete vabastamiseks

LiikSündmus
Algus11.05.2019 - 10:00
Lõpp12.05.2019 - 16:00
Maht20 tundi
Hind90 €
AsukohtTallinn
ÕpetajaAile Kuningas

Sidekoemassaaži koolitusSidekoed moodustavad organismi sisekeskkonna, neid iseloomustab väga suur ehituslik ja talitluslik mitmekesisus. Nii füüsilised kui emotsionaalsed traumad, vigastused, haigused, sundasendid, lihase ületöötamine, vähene liikumine jne. põhjustavad sidekoelisi liiteid, mida võib tunda valu, jäikuse või ebamugavustundena kogu kehas.


Sidekoe massaaž vabastab pingetest tõhusamalt kui ükski teine olemasolev tehnika. Selle abil saab vähendada stressi, leevendada kroonilisi pingeid ning parandada rühti. Samuti on see tehnika väga tõhus ka probleemide ennetamisel.


Kursusel õpime sidekoes paiknevate reflektoorsete tsoonide massaaži ja sidekoe alaliikide (sidemed, kõõlused, fastsiad) mehaanilist mõjutamist, et antud masaažitehnikate abil lõõgastada kogu keha.

 

Koolituse õpiväljund:

koolituse lõpetaja oskab spetsiaalsete massaažitehnikate abil teostada sidekoe mehaanilist mõjutamist, et ennetada probleeme või leevendada stressi ja kroonilisi pingeid


Sihtgrupp:

- kursusele on oodatud kõik, kes soovivad täiendada oma seniseid oskusi ja leida uusi viise skeletilihassüsteemi probleemide leevendamiseks

- kursusel osalemise eelduseks on eelteadmised inimkeha ehitusest ja talitlusest ning vähemalt klassikalise massaaži algkursuse läbimineJuhendaja:

Aile Kuningas, kutsemassöör ja massaažiõpetajaKoolituse maht:

20 tundi (millest 16 on auditoorsed tunnid)Koolituse tasu: 90 €


Registreeri ennast koolitusele SIIT

Info: 56468908 või info@terviseakadeemia.ee

Facebook