Segmentmassaaž

LiikSündmus
Maht20 tundi
Hind90 €
AsukohtTallinn
ÕpetajaAile Kuningas

SEGMENTMASSAAŽI KOOLITUS septembris 2019Segmentmassaaž on intensiivne ravimassaaž keha kindlatele piirkondadele, et leevendada valusündroomi ja parandada siseorganite tööd.

Vead lülisambalülides ja lülide vahelistes ketastes võivad ärritada närvisüsteemi, mõjutada erinevaid elundeid ning seega põhjustada elundite funktsiooni häireid ja valusid.

Igal siseelundil on on inimese keha peal oma segmentaarne piirkond, mille mõjutamisel saab tema talitlust muuta.Segmentmassaaž sobib:

tugi- liikumisaparaadi probleemid, liigestega seotud haigused või kahjustused, neuroloogilised haigused, halvatused, vereringeelundkonna haigused, südame isheemiatõbi, südame neuroosid, hüpertoonia (I ja II aste), hüpotoonia, südamelihase infarkt, arterite ja veenide probleemid, hingamiselundkonna haigused, seedeelundkonna haigused, kuse- suguelundkonna haigused.


Kursusel õpime, kuidas selja segmentaarse innervatsiooni kaudu mõjutada siseelundeid ja süsteeme organismis.


Sihtgrupp:

Kursusel osalemise eelduseks on eelteadmised inimkeha ehitusest ja talitlusest ning vähemalt klassikalise massaaži algkursuse läbimine.

 

Õpiväljund:

koolituse lõpetaja teab organitele vastavaid segmentaarseid piirkondi; oskab arvestada vastunäidustustega; oskab teostada algtasemel massaaži, mille eesmärk on segmentaarse innervatsiooni kaudu mõjutada keha erinevaid süsteeme ja organeid, et leevendada valu ja seedeelundite tööd


Koolituse maht:

20 tundi (millest 16 on auditoorsed tunnid)Koolituse tasu: 90 €Juhendaja:

Aile Kuningas, kutsemassöör ja massaažiõpetajaKoolituse lõpetaja saab täienduskoolituse tõendi


Registreeri ennast koolitusele SIIT

 

Terviseakadeemia on Eesti Töötukassa koostööpartner


Info: 56468908