Taimetinktuuride ja rohuveinide koolitus

LiikSündmus
Algus18.05.2019 - 10:00
Lõpp18.05.2019 - 18:30
Maht10 tundi
Hind75 €
AsukohtTallinn
Õpetaja1. Kristel Krautman

Alkoholitõmmised ehk tinktuurid on ise valmistatud ravijoogid ja tervisehoidjad.

Koolitusel räägime lihtsalt lahti tinktuuri tegemise põhimõtted ja manustamise võimalused,.
Vaatame, mida on hetkel võimalik pudelisse pista ning valmistame koos ühe pealemäärimisetinktuuri luudele, liigestele ja tursetele ning teise sissevõtmiseks, mis on verdpuhastav, vererõhkualandav ja unele hea. Maitseme ka teisi võimalusi ja uurime huvitavaid retsepte, mida saab algava suve jooksul loodusest korjata ja kodus järele proovida.


Tinktuuride nõiaköögi jaoks tuleb kaasa võtta enda tarvis 0,5 l viina (40 o) ja kaks 0,25ml või 0,3 ml laiema suuga pudelit/purki. Lisaks veel väike terav nuga ja lõikelaud.

Pärast tinktuuride maailmaga tutvumist pöörame kraadid leebemaks ja uurime - õpime, kuidas kasutada taimi tervendaval eesmärgil lahjendatuna lahjemas alkoholis. Raviveine nimetatakse ka toonikumideks.
Koolitusel valmistame koju kaasa kõigile vajaliku seedimist ergutava raviveini ja õpime tegema hormoone tasakaalustavat naistejooki,  maitseme ja õpime valmistama mitut südant paikapanevat veini, tõhusat parasiitide vastast ravijooki. Põgusalt tutvume kloostrimeditsiini retseptidega ja uurime punase kärbseseene raviomaduste kasutamist.

Rohuveinide osas palun endal kaasa võtta pudel Rieslingit ja ürdi- ning maitsetaimi, mis edastatakse registreerijatele. �

Koolituse maht: 12 tundi (10 auditoorset tundi)

Koolituse tasu: 75 €

Koolitust juhendab
Kristel Krautman – praktik metsataimede ja loodusega koos elamise alal

Koolituse lõpus saavad osalised täienduskoolituse tõendiRegistreeri ennast koolitusele SIIT

Info: info@lahemaatervisekool.ee või tel 56468908

Facebook