Champi India peamassaaž

LiikSündmus
Algus04.05.2019 - 10:00
Lõpp04.05.2019 - 18:00
Maht12 tundi
Hind80 €
AsukohtTallinn
Õpetaja1. Kristel Krautman


CHAMPI INDIA PEAMASSAAžI KURSUS 

 

ÕPPEKAVA

Champi peamassaaž on tuntud kaubamärk terves maailmas.
Champissage-i prakiseeritakse üle Euroopa India peamassaaži nime all alates 1970- ndatest, mil see Euroopasse toodi. 

India peamassaaž on üks osa iidsest ayurveda ravimise süsteemist, mis õpetab enda eest hoolitsema ning haigusi ennetavalt elama. Peamassaaž kuulub Indias igapäevase elurutiini hulka ja mitte ainult juuste heas vormis püsimise pärast vaid peamassaaž stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet ning keha ja hinge harmooniat.

Champi on teraapia – raviprotseduur, kus energiakanaleid käsitledes masseeritakse läbi pea, kael, näo ja õlgade piirkond. Massaaži käigus puhastatakse energiakanalid blokeeringutest, mis tekitavad tervisehädasid. Kui energia voolamine on takistatud, siis hakkavad levima stress, valud, pingepeavalud, kiilaspäisus, juuste hõrenemine jne. Hästi mõjub peamassaaž silmade ja kõrvade probleemidele, see puhastab ka nina-ja kõrvalurkeid, on hea kaela ja õlgade jäikuse korra ning eksamiperioodil ja unetuse puhul kuni vaimse puhastamiseni. 

Kursus on praktiline. Lõpetaja on võimeline tegema Champi India peamassaaži õliga kestvusega 35-60 minutit. Kursus sisaldab skeemidega konspekti ja vaadatakse videomaterjali antud teemast. Räägime lahti peamassaaži ajaloolise tausta ning uurime oma kehatüüpi ehk doshat.

 

Keda koolitusele ootame:

Tulla võivad kõik, eelnev massaažialane kogemus pole vajalik. Võtete omandamine pole keeruline, kuid on väga mõjus ja rohket lõõgastust pakkuv. 

Juhendaja: Kristel Krautman

Koolituse tasu: 80 € 

Osalejatele väljastatakse täiendkoolituse tõend.


Registreeri ennast koolitusele SIIT


Info: 56468908

info@lahemaatervisekool.ee

Facebook