Kõrva refleksoloogia

LiikSündmus
Algus05.01.2019 - 10:00
Lõpp06.01.2019 - 16:00
Maht16 tundi
Hind110 €
AsukohtTallinn
Õpetaja1. Kristel Krautman

REFLEKSOLOOGIA KOOLITUS: 

KÕRVA, PEA JA NÄO TSOONIDRefleksoloogias peegeldub kogu inimese organism keha mitmetes erinevates piirkondades nagu labajalg, labakäsi, säär, reis, kõrv, nägu, selg, kõht ja hambad. Läbi nende piirkondade saame mõjutada ja analüüsida kogu inimese organismi. 
Kursusel vaadeldakse põhiliselt kõrva aga ka pea, näo ja hammaste tsoonide peegeldusi.

Terviseprobleemide korral on teatud kõrva kohtades ehk tsoonides värvi -ja koemuutused. Lisaks võivad tsoonid olla puudutusele tundlikumad ja erineva soojusastmega.

 


Õpime leidma kõrvatsoone, visuaalanalüüsi, tsoonide stimuleerimist ja stressi käsitlust. Kõrva refleksoloogiliselt mõjutades saabub tulemus kiiremini kui jalarefleksoloogiat kasutades, kuid mõju on ka lühiajalisem, s.t. on hea kasutada esmaabis.

 

Kursusel vaatame üle vastunäidustused ja kuidas üles ehitada teadlik kõrvatsoonide kasutamine tasakaalustavas teraapiaseansis või massaažis. 

Inimese koljule asetub mitu lülisamba tsooni oma toimingupunktidega, mis üldises mõttes kattuvad Hiina traditsioonilise meditsiini punktide ja India ayurveda marmapunktidega, mida me saame stimuleerida teadliku peamassaažiga. Huvitav teada saada ja praktiseerida.

 

Eraldi vaatame näo ja hammaste tsoone, mis on mõeldud analüüsiks, et leida organismi probleemkohtadele kinnitust.

 

Kursus on heaks täienduseks kõigile, kes on õppinud massaaži või loodusteraapiad. Koolitus on ülesehitatud nii, et osaleda saavad ka eelneva ettevalmistusete inimesed, kes soovivad enda silmaringi avardada ja ennast aidata.

 

Juhendaja:  Kristel Krautman, refleksoloog (Medika Nova)

 

Koolituse tasu: 110 €

Terviseakadeemia vilistlastele ja õpilastele soodushind 90 €

 

REGISTREERIMINE

 

Lisainfo ja registreerimine:

Tel: 56468908

E-mail: info@lahemaatervisekool.ee

 

 

Registreeri ennast koolitusele SIIT