Sissejuhatus tantramassaaži teraapiasse

LiikSündmus
Algus12.01.2019 - 10:00
Lõpp13.01.2019 - 16:00
Maht16 tundi
Hind110 €
AsukohtTallinn

Tantra on väga populaarne teema. Palju on kaunilt sõnastatud koolitusi ja töötubasid, kuhu oodatakse nii paaris kui üksinda.

Palju on ka skeptikuid ja inimesi, kes sooviksid natuke rohkem kindlust ja lahti seletamist, enne kui julgevad minna osa saama sellest erilisest maailmast, kus paistavad olevat ainult õnnelikud, teatud piirideta, avanenud südamega inimesed.

Kes ei tahaks olla õnnelik? 

Võibolla on tantra filosoofia just sinu enesearengu tee.

Tantra põhialused peaksid pakkuma huvi kõigile massööridele ja terapeutidele, et teada saada toetamise võimalusi enda või oma klientide probleemidele.

 

 

Koolitusel käsitleme järgnevaid teemasid:

 

- tantra ajalugu

- millest räägib tantra kui spirituaalne õpetus

- erinevad suunad ja koolkonnad tantras

- tantra ja inimese seksuaalsus

- meeste ja naiste seksuaalsuse erinevused

- tantramassaaži teraapia, erinevad tehnikad ja põhimõtted

- tantraterapeudi igapäevatöö väljakutsed

 

Lisaks teoreetilisele ülevaatele teeme harjutusi, mis aitavad parandada iseenda energia tunnetamist ja juhtimist ning teise inimese energia tunnetamist. Koolituse käigus ei ole alastust ega intiimseid puudutusi. Õpime tegema energeetilist massaaži.

Selga või kaasa palun looduslikust materjalid avarad riided, mis lasevad õhku läbi, võimaldavad liikumist ega ole tihedalt ümber keha. 

 

Koolituse õpiväljund: kursusel osalenu saab teoreetilised teadmised tantra kui filosoofia põhitõdedest, omandab inimese energeetilise tunnetuse põhioskused ning saab kogeda nii saaja kui vastuvõtjana energeetilise massaaži seanssi.

 

Koolitaja: Evelin Ilves-Lepp on alates 2013.-ndast aastast litsentsiga tegevterapeut ja koolitaja, lisaks tantraterapeudi tööle valdab ja kasutab ka järgnevaid tehnikaid: Reiki, Access Consciousness, psühhosomaatiline massaaž, Lomi-Lomi massaaž. Hariduselt psühholoog ning omandab magistrikraadi.

 

 

REGISTREERIMINE

 

Lisainfo ja registreerimine:

Tel: 56468908

E-mail: info@lahemaatervisekool.ee