On-site ehk massaaž kohapeal algajatele

LiikSündmus
Maht10 tundi
Hind70 €
AsukohtTallinn
ÕpetajaAile Kuningas

Massaaž just siin ja praegu, kui seda vajatakse.

Kohalolu.


Tervisehoidmine ei ole ainult massööri pärusmaa vaid seda võib pakkuda igaüks, kellel on omandatud esmased teadmised massaažist ning olemas hea soov.


 

Päeva - või kontoritöö väsimust oleme tundnud kõik.

On-site massaaž on hea ja vähe aega nõudev viis vabanemaks igapäevasest stressist ning  õlavöötme ja selja probleemidest.

See massaažiliik  sobib kõigile ja on teostatav lihtsate vahenditega.

 

On- site põhineb klassikalisel massaažil ja idamaistel ravimassaažide võtetel, kus a 20 minuti jooksul töötatakse tugevalt läbi selja, turja, õlgade, kaela ja pea piirkond, et lõõgastada lihaspingeid, parandada verevarustust ja taastada keskendumisvõimet. 

Massaaži teostatakse läbi riiete. Seda massaaži saab pakkuda tööruumides, kontoris, väliüritustel ja loomulikult lähedastele puudutuse võlujõudu jagades.

Massaaži teostamiseks vajame spetsiaalset massaažitooli, spetsiaalset peatuge, mis asetatakse lauale või selle puudumisel tavalist tooli. Seansi kestvus on 10-20 minutit, mille ajal on klient riides ning õli ei kasutata.

 

Kes on koolitusele oodatud?

Kuna koolitus on algajatele, siis eelkõige on oodatud uued massaažihuvilised, kes soovivad saada oskusi massaaži koduseks kasutamiseks. Samuti sobib koolitus massööridele, kes tahavad oma teenustesse lisada ühte uut kontorites pakutavat või väliüritustel teostatavat massaaži.

 

Koolituse õpiväljund: 

Koolituse lõpetaja oskab teostada kuni 20 min. kestvat massaaži spetsiaalsel või harilikul toolil, mis on nii lõõgastust pakkuv kui aitab ka leevendada selja ning õlavöötme probleeme. Võimalus on toetada oma  lähedaste tervist kui ka pakkuda tervisehoidmist töökohtades, väliüritustel ja salongis.

 

Koolituse maht: 10 tundi (s.h. 8 auditoorset tundi)

 

Koolituse tasu: 70 €

 

Juhendaja: Aile Kuningas, kutsemassöör ja pikaajalise kogemusega õppejõud


 

Registreeri ennast koolitusele SIIT

 


Info: 56468908 või info@lahemaatervisekool.ee