On-site ehk toolimassaaž (ida variant)

LiikSündmus
Algus17.02.2019 - 10:00
Lõpp17.02.2019 - 17:00
Maht10 tundi
Hind80 €
AsukohtTartu
Õpetaja1. Kristel Krautman

Täpsem ÕPPEKAVA siin.Mis on Tai on-site toolimassaaz?


Tai toolimassaaž on  Tai massaažikooli õpetajate poolt välja töötatud massaažiliik, milles kasutatakse Tai massaaži võtteid, mis on kohandatud toolil tegemiseks. See on tunniajane massaaž, mida on võimalik lühendada vastavalt vajadusele. 

Kasutatakes spetsiaalset massaažitooli, kus klient tunneb ennast lõõgastunult, turvaliselt ja mugavalt. Jalad, käed, rindkere ja pea on toetatud. Masseeritakse läbi riiete. 

Nagu Tai massaaži puhulgi on ka siin aluseks töötamine energiakanalitega ja punktidega. Venitades energeetilist kanalit toimib see venitavalt ka pinges lihasele. Kõrvaltvaatajale võib tunduda, et tegemist on ainult tugiliikumisaparaadile suunatud massaažiga, kuid siiski on kõige selle aluseks töö energialiinidega, mis mõjutavad lihaseid ja viivad inimese nii füüsiliselt kui psüühiliselt tasakaalu. Igasugune venitus eeldab head tunnetust ja kontakti kliendiga. Massaažis kasutatakse ka hiina meditsiini akupressuuri punkte  

 

Kellele? 

Tai toolimassaažist saab abi selja- ja ülakeha pingete puhul ja ka peavaludele. Ta on abiks kontoris ja arvutiga töötajatele nn “hiire sündroomi” korral ning füüsilise töö tegijatele õlavöötme korrashoiuks. Loomulikult on iga massaaž üldlõõgastav, stressi maandav ja positiivset enesetunnet loov. Tai toolimassaaž ei vaja suurt ruumi ja spetsiaaltooli puudumisel saab seda teostada kõikjal, tavatoolil. Seda massaaži saab teha salongis iseseisva massaažiliigina või paketi osana. Samuti töökohtades ning kõikvõimalikes muudes kohtades, kus on selleks vajadus, tool ja oskused.

Hea toolimassaaži tulemus võib olla nagu vabastav ookeani laine, mis sinust üle pühib ja koorma seljast endaga kaasa viib. 

 

Koolituse maht: 10 tundi (8 auditoorset)

Koolituse koht: Tartu Ülikooli 7

Õpiväljund:  Koolituse edukalt läbinu oskab teostada on-site toolil läbi riiete massaaži, käsitledes selga, õlavöödet, kaela ja käsi. Massaaži kestvus on 0,5 kuni 1 tund


Juhendaja: Kristel Krautman, lõpetanud ja käinud 10 aasta jooksul mitmetes  Tai massaažikoolides, s.h. omab diplomit on-site massaažis.

 

 Loe lisa:  - Taevalik tunne toolis. (K. Krautman) -Avenüü Professional. Kevad 2008

 

Huvi korral info  tel: 56468908 või info@lahemaatervisekool.ee

 

Registreeri ennast koolitusele SIIT

 

Vaata pilte eelmistest koolitustes SIIT

 

Facebook