Lomi-Lomi massaaž ja Hawaii traditsioonilise meditsiini alused

LiikSündmus
Algus22.09.2018 - 11:00
Lõpp28.10.2018 - 16:00
Maht80 tundi
Hind420 €
AsukohtTartu
ÕpetajaAile Kuningas

Lomi-Lomi massaaž ja Hawaii traditsioonilise meditsiini alused - keha isetervenemisvõime toetajad.


Hawaii ravisüsteem põhineb Hunal – see on Hawaii iidne filosoofiline õpetus, kus kõik püüdleb harmoonia ja armastuse poole. Dogmavabana tähendab see „imede taga olevat salateadust“ ehk teadmisi, mis on peidus sügaval meie hinges, teadmisi sellest, kes me tegelikult oleme ja kuidas meie elu peaks toimima.
O ́oponopono – andestamise kunst ja Lomi-Lomi massaaž kui Huna osad, omavad tohutut väge äratamaks inimese iseeneslikku tervenemisvõimet.  


Koolituse maht: 80 tundi (64 auditoorset tundi)

Toimumise aeg: 22-23.sept, 29-30.sept, 20-21.okt. ja 27-28.okt.2018 

Toimumise koht: Tartu Ülikooli 7


Mida kursusel õpitakse?
Havaii saartelt pärit Lomi-Lomi massaaž tähendab „armastuse voolu kätest!“. Lomi-Lomit on kasutatud ammustest aegadest ravivahendina, mis pakub üheaegselt tervendust nii kehale, hingele kui emotsioonidele.
Lomi-Lomi massaaži iseloomustavad pikad voolavad liigutused mõlemale keha poolele, mis kulgevad peast varvasteni. Massaazi tehakse põhiliselt küünarvartega, rahulikus tai-chi’likus tempos, kasutades soojendatud õli. Seansi käigus mõjutatakse kõiki meridiaane ja venitatakse liigeseid.

Koolitusel räägitakse põnevalt traditsioonilise Hawaii meditsiini ajaloost, šamanismist, filosoofiast ning õpetatakse vastavaid rituaale ja raviloitse.
Koolitus lõpeb massaazieksamiga.

Lomi Lomi Nui massaaži kasulikkus.
Lomi-Lomi Nui bioenergeetiline massaaž hõlmab endas palju erinevaid tervendustehnikaid, nagu lõdvestav massaaž, akupunktuur, refleksoloogia, bioteraapia, reiki. Massööri ülesandeks on ka mõjutada positiivselt kliendi meelt. Lomi- Lomi töötab väga erinevatel tasanditel:
Füüsilisel tasandil stimuleerib ta vereringet, seedimist, luustikku ja kuse-suguelundkonda. Krooniliste haigustega inimesed saavad sageli tänu massaažile jagu oma valudest. Tehes massaaži süstemaatiliselt, võib see täielikult taastada inimese tervise.

Massaaž mõjutab õrnal ja loomulikul viisil kliendi mentaalsust. Vabastades stressi tõttu põhjustatud lihaspinged, saadakse jagu ka erinevatest probleemidest. Vabastatud energia suunatakse edasi ning meie alateadvuses luuakse uued positiivsed mustrid.
Uuendades vanu mustreid, jõuame oma tõelise olemuseni. Probleemid ja erinevad olukorrad, mis varem tundusid keerulised ja raskesti talutavad, muutuvad kergemini lahendatavateks ja mõne aja pärast nad ei põhjusta enam meile stressi ega ärritust. Me saavutame rahu ja loomuliku tasakaalu koos optimismi, rõõmu ja tegutsemisvalmidusega.
Pärast massaaži tunneb klient ennast vaba ja õnnelikuna.

Kes on õpetaja?
Aile Kuningas, kutsemassöör, hinnatud massaažiõpetaja

Keda ootame kursusele?
Kursus sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Eelnevad teadmised anatoomiast ja füsioloogiast ei ole vajalikud.
Lomi-Lomi massaaži õppimisest võib saada alguse armastus kauni ja spirituaalse massaažitegemise vastu.

Kaasa võtta: 2 suurt saunalina ja lungi ehk sarong (kellel on), kellel pole, sellel mugav riietus, mis võib saada väga õliseks.

Päevakava:
Koolitus toimub L: 11.00 – 18.00; P: 09.00 – 16.00.
Pausid kokkuleppel õppejõuga.

Mis maksab?
Hind: 420 EUR, tasumine osade kaupa, 105 € enne igat koolituse nädalavahetust


Hind sisaldab: koolitust, materjale, tunnistust


Registreerimine koolitusele SIITLisainfo:
Tel: 56 468 908
E-mail: info@lahemaatervisekool.ee