Tai refleksoloogiline käemasaaž

LiikSündmus
Algus04.11.2018 - 09:00
Lõpp04.11.2018 - 16:00
Maht10 tundi
Hind75 €
AsukohtTallinn
Õpetaja1. Kristel Krautman

Taist pärinev käemassaaž aitab leevendada käe (labakäe ja küünarvarre) probleeme ja pingeid ning refleksoloogiliselt mõjutab kogu keha toimingute tasakaalustamist. Käemassaažist saavad leevendust kõik, kelle töö või elu on seotud käte peenmotoorikaga ning sundasenditega: arvutiga töötajad, instrumentalistid jne.   

 

Võrreldes jala refleksoloogilise käsitlemisega, on käe käsitlus kiirema toimega ja mõjutab kõige rohkem emotsionaalset tasandit, aitab leevendada stressi ja depressiooni, sobib hästi ka neile, kes ei soovi või kellele ei saa teostada teisi refleksoloogilisi teraapiaid (näiteks jalamassaaži). 

 

Massaaž on puudutus, energiavahetus, kontakt, mille käigus toimub tasakaalustamine. Käemassaaž võib olla esimeseks turvaliseks kogemuseks puudutuse tervendavast mõjust neile, kes pole varem massaažis käinud.  

 

Käemassaažist võib saada kasulik tegevust ka peresisesel "suhtlemisel", näiteks oma üliaktiivse lapse või teismelisega.

 

Koolitus baseerub (ida) refleksoloogilisel kaardil. 

 

Kursus on praktiline.  


Koolituse maht: 10 tundi (8 auditoorset tundi)


Õpiväljund:

Lõpetaja on võimeline tegema 35 - minutilist käemassaaži küünarnukist sõrmeotsani, kasutades peale käe ka pulka ja qua ´d. Kursus sisaldab skeemidega konspekti ja videomaterjali antud teemast. Võimalik osta Tai massaažipulka ja käe refleksoloogia plakatit. Tulla võivad kõik, eelnev massaažialane kogemus pole vajalik. 

 
Õpetaja, Kristel Krautman, (mitme Põhja-Tai massaažikooli diplom Tai jalamassaažis ning Soome diplom refleksoloogias, samuti diplomid Tai aroomteraapilises õlimassaažis, taimekompressis, Tai Nuad Bo Rarn massaazis, Tai tooli- ja lauamassaažis ning Ruesi Dad Tonis (Tai jooga).  

Info:
info@terviseakadeemia.ee
tel 56468908

 

Registreeri ennast koolitusele SIIT

Info: info@lahemaatervisekool.ee või tel 56468908