Tai refleksoloogiline käemassaaž

LiikSündmus
Algus15.04.2018 - 09:00
Lõpp15.04.2018 - 16:00
Maht8 tundi
Hind60 €
AsukohtTartu
Õpetaja1. Kristel Krautman

Taist pärinev käemassaaž aitab leevendada käe (labakäe ja küünarvarre) probleeme ja pingeid ning mõjutab refleksoloogiliselt kogu keha toimingute tasakaalustamist. Käemassaažist saavad leevendust kõik, kelle töö või elu on seotud käte peenmotoorikaga ning sundasenditega: arvutiga töötajad, instrumentalistid jne.   

 

Võrreldes jala refleksoloogilise käsitlemisega, on käe käsitlus kiirema toimega ja mõjutab kõige rohkem emotsionaalset tasandit, aitab leevendada stressi ja depressiooni, sobib hästi ka neile, kes ei soovi või kellele ei saa teostada teisi refleksoloogilisi teraapiaid (näiteks jalamassaaži). 

 

Massaaž on puudutus, energiavahetus, kontakt, mille käigus toimub tasakaalustamine. Käemassaaž võib olla esimeseks turvaliseks kogemuseks puudutuse tervendavast mõjust neile, kes pole varem massaažis käinud.  

 

Käemassaažist võib saada kasulik tegevust ka peresisesel "suhtlemisel", näiteks oma üliaktiivse lapse või teismelisega.

 

Koolitus baseerub (ida) refleksoloogilisel kaardil. 

 

 

Kursus on praktiline.  

Lõpetaja on võimeline tegema 35 - minutilist käemassaaži küünarnukist sõrmeotsani, kasutades peale käe ka pulka ja qua ´d (malli ). Kursus sisaldab mahukat skeemidega konspekti ja videomaterjali antud teemast. Võimalik osta Tai massaažipulka ja käe refleksoloogia plakatit. Tulla võivad kõik, eelnev massaažialane kogemus pole vajalik. 
Õpetaja, Kristel Krautman,õppinud paljudes Põhja-Tai massaažikoolides, diplom Soome refleksoloogias

 Info:
info@terviseakadeemia.ee


tel 56468908

 

Registreeri ennast koolitusele SIIT

Registreeri ennast koolitusele SIIT