Süvakudede massaaž

LiikSündmus
Algus07.04.2018 - 11:00
Lõpp06.05.2018 - 16:00
Maht32 tundi
Hind180 €
AsukohtTartu
ÕpetajaAile Kuningas

07-08.aprill ja 05-06.mai.

 

Inimese keha, mõtted, emotsioonid ja hing moodustavad ühtse jagamatu terviku. Meie vaim ja keha on omavahel seotud - iga mõte ja tunne tekitavad liikumise energiaväljas ning muutused energiaväljas mõjutavad kehakeemiat. Seega mõjutab kõik, mis toimub meie meeles, ka otseselt meie füüsilist keha.


Kui keha kannatab, siis tahab ta öelda, et oled jõudnud oma füüsilise, mentaalse ja emotsionaalse taluvuse piirini. Tugeva emotsionaalse laenguga sündmuste läbielamine jätab jälje nii inimese ajusse kui ka kehasse. Igas kehaosas on salvestunud meie erinevad suhtumised, tunded, uskumused. Saades teadlikuks sellest keha kudede „mälusüsteemist“ ning kuidas selle süsteemiga ümber käia, on võimalik vabastada nii füüsilisi pingeid kui ka allasurutud tundeid, samuti ka hirme ja uskumusi, mis nendega kaasnevad. Süvakoe massaaž on sügav kehatöö, mis hõlmab pehme- ja süvakoe massaaži, lõdvestab sidekude kogu kehas ning on kombineeritud liigeste vabastamise tehnikatega.


Kursusel õpime, kuidas sügava kudesid hõlmava massaažiga taastada keha ja meele tasakaalu ning parandada peamiste kehaosade (pea, õlad, rind, vaagen, jalad) vertikaalset ühendust. Halb vertikaalne ühendus on üks kroonilise valu ja keha-meele stressi sagedasemaid põhjuseid.


Kas usud, et iga oma mõttega loome nii haiguse kui tervise? Et me kõik suudame oma muredele ja probleemidele lahenduse leida, kui vaid saame kontakti oma sisemise tarkusega? Et kõik on kõigega seotud ja sina ise oled suure terviku osa? Kas sa otsid nii oma kui oma lähedaste ellu muutust ja probleemidest vabanemist?

Kui jah, oled kursusele teretulnud! 


Koolitusel osalemise eelduseks on klassikalise massaaži baaskoolituse läbimine.


Registreeri ennast koolitusele SIIT

 

Info: info@terviseakadeemia.ee, tel 56468908