Massaažitehnikad sidekoe pingete vabastamiseks

LiikSündmus
Algus27.01.2018 - 10:00
Lõpp28.01.2018 - 16:00
Maht16 tundi
Hind90 €
AsukohtTallinn
ÕpetajaAile Kuningas

Sidekoemassaaži koolitusSidekoed moodustavad organismi sisekeskkonna, neid iseloomustab väga suur ehituslik ja talitluslik mitmekesisus. Nii füüsilised kui emotsionaalsed traumad, vigastused, haigused, sundasendid, lihase ületöötamine, vähene liikumine jne. põhjustavad sidekoelisi liiteid, mida võib tunda valu, jäikuse või ebamugavustundena kogu kehas.


Sidekoemassaaž vabastab pingetest tõhusamalt kui ükski teine olemasolev tehnika. Selle abil saab vähendada stressi, leevendada kroonilisi pingeid ning parandada rühti. Samuti on see tehnika väga tõhus ka probleemide ennetamisel.


Kursusel õpime sidekoes paiknevate reflektoorsete tsoonide massaaži ja sidekoe alaliikide (sidemed, kõõlused, fastsiad) mehaanilist mõjutamist, et antud masaažitehnikate abil lõõgastada kogu keha.

Kursusele on oodatud kõik, kes soovivad täiendada oma seniseid oskusi ja leida uusi viise skeletilihassüsteemi probleemide leevendamiseks.


Kursusel osalemise eelduseks on eelteadmised inimkeha ehitusest ja talitlusest ning vähemalt klassikalise massaaži algkursuse läbimine.Juhendaja: Aile Kuningas, kutsemassöör ja massaažiõpetajaKoolituse maht: 16 tundiKoolituse tasu: 90 € (Terviseakadeemia vilistlastele ja õpilastele soodushind 75 €)

 

Registreeri ennast koolitusele SIIT

 

Info: info@terviseakadeemia.ee, tel 56468908