Aet Sillaste

Olen ajurveeda terapeut, lisaks ajurveedale teen veel Tai massaaži ning veidi tegelen ka ülikoolis õpitu - veterinaariaga.

Oman 2-aastast täiskasvanute koolitamise kogemust.

Erinevad holistilised teraapiad on mind juba mõnda aega huvitanud. Alustasin oma teekonda kundalini joogaga, sealt edasi tegin läbi Reiki koolituse, hatha jooga baaskursuse Tais, Adrew Barnes`i energeetilise keha blokeeringutest vabastamise kursuse ning viimasel kolmel aastal olen läbinud ajurveedaõpingud nii Eestis (2013) kui Rishikeshis (Ayuskama Ayurveda Rishikesh, India 2013), Keralas (India 2014), Tai massaaži koolituse (2013), õppinud pidevalt ise ajurveedat ning erinevate õpetajate käe all joogat ja tantrat.

2016 aasta kevadel läbisin Indias, Punes väga põhjaliku ja põneva ajurveeda iluteenuste ja kosmetoloogia koolituse (Institute of Beauty and health & Ayurveda) ning nüüd aitan inimesi nahaprobleemidest jagu saama. Lisaks keedan ise õli ja valmistan hobi korras ka salve ning huulekreeme nii Eestimaa kui India taimedest.

 

Minu eesmärgiks ja südameasjaks on ajurveedat kui iidset veedade tarkust lähemalt Eesti inimestele tutvustada. Ajurveeda on minu südame võitnud tänu oma sügavusele ja looduslähedusele, olen aru saanud kui oluline on olla kooskõlas iseendaga ning elada ühes rütmis loodusega, järgida kindlalt ja järjepidevalt ajurveeda elustiili, kallistada puid ning saada toetust Emakeselt Maalt ja toituda nii, et ma oma kehas end hästi tunneksin.