Praktiline refleksoloogia massööridele

LiikSündmus
Algus16.12.2017 - 10:00
Lõpp17.12.2017 - 16:00
Maht16 tundi
Hind90 €
AsukohtTartu
Õpetaja1. Kristel Krautman

 

 

Jalalaba lõõgastust ja  ja terviseprotseduure on kasutatud igal pool, kus on vähegi arenenud kultuuri eksisteerinud.

 

Refleksoloogia ehk tsooniteraapia õpetab meile, et  meie kehal on palju peegelduskohti, inimkeha oleks nagu jäädvustanud ennast miniatuurselt igale poole üle kogu keha. Kui mõnes organis on pikemal perioodil  häired ja kuskil on takistus või pinge siis väljendub see erinevate aistingute ja märkidena kehas ja keha pinnal.

 

 Jalalabad on väga tähtsad energeetilised piirkonnad ja refleksoloogias hoolikalt uuritud ning  täpselt kaartistatud.  


KOGU KEHA TSOONITERAAPIA ehk REFLEKSOLOOGIA otsib lisaks jalalabadele peegelduskohti üle kogu keha: säärtel, reitel, rindkerel, peopesades, õlgadel, näos, kõrvades, pealael, keeles, silmades ja isegi hammastes. Tsoonide süsteemid on äärmiselt paindlikud ja dünaamilised – need muutuvad olenevalt olukorrale. Näiteks kui jalgade kaudu ei ole võimalik inimest aidata, võivad kõrvades või kätes olevad süsteemid olla tundlikumad.  

Teadmiste abil õigeid piirkondi ja tsoone valides,  saad elundites käivitada uue energia või rahustada pingeseisundis  elundeid ning viia energia taas tasakaaluseisundisse.

 

Koolitus on praktiline. Õpime  täpsete kaartide järgi,  kus näiteks jalalabadele joonistub kogu inimene nii, et varvastest saab pea aju ja näoga ning kannast meie vaagen.  Kõigile organitele, luudele, liigestele ja lihastele on oma peegelduskoht jne.

 


Koolituse sihtgrupp:

Massaažitegijad näevad ja tunnevad väga sageli kehal märke, eriti jalgadel, millest tekivad küsimused - mida see võib tähendada, mis elundi peegeldus siin võib olla? Antud koolitus on mõeldud massööridele nii uudishimu rahuldamiseks, silmaringi laiendamiseks, kui ka uueks tööriistaks inimese aitamisel.

Samas on koolitus avatud kõigile huvilistele, kes soovivad avastada tsooniteraapia põnevat maailma, kasutada saadud teadmisi kodus või tööl.Koolitusel läbitavad teemad:

* Refleksoloogia ajalugu, reeglipärasused, näidustused ja vastunäidustused

* Jalalaba soojendus

* Elemendiõpetus

* Tsoonid labajalal: lülisammas; üla-ja alajäsemed; liigesed; seede-, hingamis- ja lümfisüsteem; pea         (nägu ja aju); suguelundid

* Tsoonid säärel:  lülisammas;  liigesed; seede-ja hingamissüsteem; suguelundid

* Tsoonid kõrvas: lülisammas;  liigesed; seedesüsteem; suguelundid

* Tsoonid seljal

 

 

Osalejad saavad endale kaartidega kospekti ja täiendkoolituse tõendi.

 

Toimumise koht: Ülikooli 7, Tartu

Koolituse maht: 16 tundi

Koolituse tasu: 90 €  (vilistlastele ja Terviseakadeemia õpilastele soodushind 70 €)

Koolitaja: Kristel Krautman, refleksoloog

 

Lisainfo:

Tel: 56 468 908 

E-mail: info@lahemaatervisekool.ee

 

Koolitusele saab registreeruda SIIT