Näokuputeraapia K.L .meetodil

LiikSündmus
Maht8 tundi
Hind180 €
ÕpetajaKrista Laanet


Kosmeetiline protseduur kupuga näonahale on väga efektiivne. Kuputeraapia abil on võimalik väga lühikese massaaži ja teraapia käigus saavutada kiirelt tursete alanemist, kiirendada verevarustust, tõsta kortsupõhja, saavutada naha elastsust, pingutada näopiirkonna lihaseid ja "korrigeerida" lõualotti, vajunud kulme ja suunurki. Kupumassaaž aitab kiirelt näopiirkonna poore puhastada, eemaldades toksiine, mustust, liigset rasu ning ülearuseid kreemijääke. Samuti saab kupuga kiiresti vistrikest vabaneda.


Näokupu käsitlemine on peen tehnika, mida tuleb teha teadlikult, et suunata kudedes seisma jäänud vedelikke õiges suunas liikuma, venitamata välja näonahka. Kuputeraapia ja - massaaž viiakse läbi vaheldumisi koos kerge koorimise ja toniseeriva kreemiga.

ÕPPEKAVA


Koolituse õpiväljundid:
Koolituse tulemusel valmistab osaleja ette töökeskkonna ja loob lõdvestust soodustava õhkkonna; tunneb vaakumteraapia põhialuseid ja piirkonnapõhist vaakumi valikut; teab näidustusi ja vastunäidustusi, püstitab nendest lähtuvalt massaažiseansi eesmärgi ja kava, mis vastaks kliendi vajadustele ja ootustele; oskab teostada kupumassaaži näole.


Keda koolitusele ootame?
Koolitus on mõeldud kõigile algajatele, kes varem pole kuppudega töötanud (kosmeetikud, terapeudid, kodukasutajad).

Koolitusel kasutatakse Gerald'si profitooteid. Kohapeal on võimalik osta professionaalset näokuppu.


Koolituse maht:
8 auditoorset tundi.

Koolituse aeg:
1 päev 2023


Koolituse koht:
Tartu või Tallinn

Koolituse tasu:
180 €

Juhendaja:
Krista Laanet, kuputerapeut, kutsemassöör

 

Registreeri ennast koolitusele SIIT


Info: info@terviseakadeemia.ee või 56468908

Väljastatavad dokumendid:
Õpiväljundite saavutamise korral väljastab kool osalejale täienduskoolituse tunnistuse ja mitte saavutanule täienduskoolituse tõendi.