Tai refleksoloogiline jalamassaaž TALLINNAS

LiikSündmus
Algus27.04.2024 - 10:15
Lõpp28.04.2024 - 17:15
Maht18 tundi
Hind190 €
Õpetaja1. Kristel Krautman


Tai refleksoloogiline jalamassaaž on Aasia riikides üks enamlevinud massaaziliike, mida pakutakse kõikjal: SPA-des, salongides, lennuajaamades ja tänaval.  Baseerub (ida) refleksoloogilisel jalakaardil, sisaldab endas veel ka Hiina ja India tervenduskunstide võtteid.

 

Koolituse maht: 18 akadeemilist tundi, millest 16 tundi on auditoorsed tunnid. Praktika ja kontaktõpe on integreeritud. 2 tundi iseseisvat tööd sisaldab endas kirjalikku tööd teiseks päevaks. .

 

Koolituse tasu: 190 €

 

Koolituse aeg:  27-28.aprill kl 10.15 - 17.15

 

Koolituse ÕPPEKAVA

 

Keda koolitusele ootame?

Kursus on praktiline, sobib massaažiga alustajale ja on ka heaks täienduseks massööridele, refleksoloogidele ja iluteenindajatele.

Tulla võivad kõik, eelnev massaažialane kogemus pole vajalik.

 

Õpiväljundid:

Koolituse läbinu :
teab jalalabal asuvaid elundite tsoone;
teab näidustusi ja vastunäidustusi, püstitab nendest lähtuvalt massaažiseansi eesmärgi ja kava, mis vastaks kliendi vajadustele ja ootustele;
oskab teostada vähemalt ühetunnilist jalavanniga algavat jalamassaaži varvastest põlveni, milles rakendab õpitud teoreetilisi ja praktilisi teadmisi ning oskusi;
oskab valmistada traditsioonilist Tai jalamassaaži salvi.

 

Õppe lõpetamise tingimused: Koolituse läbinuks loetakse õppija, kes osales 100 % kontakttundides ja sooritas koolituse lõpus konspekti abil praktilise arvestuse, demonstreerides oma jalamassaaži tegemise oskust. Hindamismeetod on mittehindeline praktiline arvestus: arvestatud/mittearvestatud.
Õpiväljundite saavutamise korral väljastab kool osalejale täienduskoolituse tunnistuse ja mittearvestatud tulemuse korral saab osaleja täienduskoolituse tõendi märkega, et õpitulemust ei hinnatud.

 

Kursus sisaldab mahukat skeemidega konspekti ja massaažisalvi valmistamise õpetust.  

 

Juhendaja:  Kristel Krautman (mitme Põhja-Tai massaažikooli  diplom  Tai jalamassaažis ning  refleksoloogias (Karl Axel Lindí koolkond), samuti diplomid  Tai aroomteraapilises õlimassaažis,  taimekompressis, Tai Nuad Bo Rarn massaažis, Tai tooli- ja lauamassaažis ning Ruesi Dad Tonis (Tai jooga). Lõpetanud Neijing Hiina Tr. Meditsiini kooli)

 

 

Registreeri ennast koolitusele SIIT

 

info@terviseakadeemia.ee; 56468908