Malle Liik

Haridus:
Eesti Neijingi Kool, Hiina traditsiooniline meditsiin (2001). Lahemaa Tervisekool: Tuina massaaž (2003), Nuad Bo-Rarn - Taimassaaž (2004-2007), Yumeiho teraapia (2005), Laavakivimassaaž (2006), Tai jalamassaaž (2007), lastemassaaž (2007). Tai Kuningriigi ITM massaažikool (International Training Massage School): Nuad Bo Rarn – Taimassaaž; The School of Massage for Health, Tai taimepallimassaaž, TOK-SEN massaažikoolitused (2007). 2008 aastal alustasin Soome pärimusliku massaaži õpingutega Tarja Tirkkoneni juhendusel, mida jätkan tänaseni. Tarja Tirkkoneni juhendusel olen õppinud ka Tselluliidihooldust ja Šokolaadimassaaži.

Töökogemus:
Hetkel töötan oma firmas Tervisetooted OÜ, esindan Eestis Frantsila ja Tervaskanto loodustooteid, tutvustan tervislikke eluviise ja toon ka maale erinevaid tervisetooteid.
www.frantsila.ee , www.tervisetoode.ee.

Oman pikaajalist täiskasvanute koolituse kogemust.

Krautmani koolis õpetatavad erialad:
Šokolaadimassaaž, Tselluliidimassaaž, Õieteraapia, Isikliku parfüümi valmistamine

Sõnum õpilastele:
Õpetamine, see on parim koolitus õpetajale endale. Õpetamine kinnistab teadmisi ja ärgitab ka mind aina uusi teadmisi omandama. Kui olen hankinud ääretult põnevaid teadmisi ning oskusi, on ju tore neid teistega jagada.